18 września zaczynamy lekcje grupowe

Drodzy Rodzice ! Od piątku 18 września zapraszamy na lekcje grupowe do Centrum Rozwoju Dziecka w Tarnowskich Górach przy ul. Opatowickiej 126a. Na zajęcia do sal starsi uczniowie przychodzą sami, tylko najmłodsi pod opieką rodziców. Ze względu na mała ilość miejsc parkingowych prosimy o parkowanie w miarę możliwości w pobliżu i dojście na pieszo ( duży parking koło Kościoła, przy Domu Kultury Jubilat i parkingi na Osiedlu) Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość przy parkowaniu oraz zachowanie szczególnej uwagi na dzieci dochodzące samodzielnie do Centrum. Do sal lekcyjnych wchodzimy bez obuwia lub w obuwiu zmiennym. Godziny zajęć :

gr A 16.30-17.15

gr B 17.25 -18.10

gr C 18.15 -19.00

gr.D 19.05 -19.50

UWAGA ! Spotykamy się CO TYDZIEŃ w piątki na zajęciach grupowych ( oprócz 30 października)

Do zobaczenia 🙂

Jeden komentarz do “18 września zaczynamy lekcje grupowe”

1. Pani Iwonko Pani Basiu,
    bardzo się cieszymy: Lidia i ja.

trudno oddać słowami radość że znowu będzie można się spotkać 🙂
    Wiem ze są ograniczenia ale początek bardzo obiecujący.

Zawsze mi sie wydawało że Suzuki jest silne grupą i za chwile będziemy mogli to znowu zobaczyć.

PS. Drodzy Rodzice SUZUKI- zapraszam na wspólne granie Rodziców (jeszcze nie wiem gdzie) – może znajdzie się miejsce, zapraszam do dyskusji.

Marcin Skitek