Forum dla rodziców

Postanowiliśmy wygospodarować na naszej stronie miejsce dla rodziców, którzy chcieliby opublikować dowolne informacje. Mogą to być przykładowo:

• oferty kupna i sprzedaży instrumentów;
  • propozycje wspólnych koncertów;
  • informacje na temat wydarzeń które są warte uwagi;
  • różne inicjatywy, które sprawią, że nasza szkoła będzie bardziej atrakcyjna dla naszych dzieci i dla nas.

Jak umieścić treść na stronie?

1. W menu należy kliknąć na odnośnik “Administracja stroną” aby przejść do “Kokpitu”.
  2. W “Kokpicie” z menu u góry ekranu wybieramy “Nowy wpis”.
  3. Pojawia nam się formularz do publikacji. W pierwszym polu edycyjnym wpisujemy tytuł wpisu a poniżej treść.
  4. Spośród dostępnych kategorii wyieramy “Forum”. Wybranie innej kategori zablokuje publikację wpisu.
  5. Klikamy na przycisk “Opublikuj”.

Wszyscy użytkownicy serwisu zostaną powiadomieni e-mailem o nowym wpisie, który już jest widoczny na stronie. Od teraz każdy z użytkowników serwisu może wziąść udział w dyskusji wpisując komentarz pod publikacją.