Koncert solowy 02.06.10 Radzionkow

Dzień estradowy czyli popisy solowe dzieci dla rodzin,znajomychi przyjaciół odbedzie się 02.06 ŚRODA w centrum kultury” karolinka “w Radzionkowie w sali kameralnej na pietrze.Koncerty zaczynamy o pełnej godzinie od 15.oo,prosimy ,by przyjsc 10-15 min,wczesniej,by dzieci miały komfort czasu na odpoczynek i przygotowanie.Wazne jest też ,by w atmosferze szacunku wzajemnie sie słuchały,więc prosze, zadysponujcie Państwo tak czasem,by tę jedną godzine przeznaczy na tę okolicznosc.Od godż. 19.00 grac bedą dzieci najbardziej zaawansowane, jeśli uznacie i bEdzie ktoś miał ochote wybrac sie po raz drugi-zapraszamy!Koncert solo to specjalny moment dla wykonawcy,dla rodzica to chwila radosci, wiec zachecam byten dzien był przedłuzeniem Dnia Dziecka wg, pomyslu kazdego z Was:) do zobaczenia

Dodaj komentarz