Ręcznie robione arcydzieła…

Decoupage, scrapbooking oraz inne podobne techniki ręcznego wykonywania różnych przedmiotów stają się ostatnio wielką pasją kilku moich znajomych. Jest to jeszcze jedna alternatywna dla telewizora forma spędzania czasu.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na stronę http://moje.creativehobby.pl gdzie można znaleźć przykłady przedmiotów jakie wykonała moja znajoma z Radzionkowa. Sam kupiłem u niej kilka kartek oraz album komunijny (http://moje.creativehobby.pl/?p=248).

Warsztaty

Dla wszystkich zainteresowanych istnieje możliwość możliwość zorganizowania warsztatów na których, można nauczyć się tych technik plastycznych oraz wykonać jakieś drobne arcydzieła. Jeżeli byli by zainteresowani to proszę o wpisywanie się do komentarzy poniżej tego artykułu. Gdy uzbiera się odpowiednia grupa to ja postaram się dogadać z zespołem, który mógłby takie warsztaty dla nas przeprowadzić.

5 komentarzy do “Ręcznie robione arcydzieła…”

  1. Jeżeli chcecie zaprosić kogoś to wpisujcie w komentarzach ilość osób.

  2. bardzo mi się pomysł warsztatów podoba, jakość materiałów z tego sklepu internetowego jest najwyższa – kupuję tam różne drobiazgi od ponad roku i jestem zadowolona.
    Chcę też na te warsztaty 🙂

  3. Ja również jestem za !!! Pomysł warsztatów jest super, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

  4. Jednak troszkę nas za mało. Jest propozycja aby indywidualnie umówić się na warsztaty w siedzibie firmy w Radzionkowie. Telefon: 32-282-53-22 Adres: http://goo.gl/Y6Zz

Dodaj komentarz