Pamiątka z warsztatów

W tym roku postanowiliśmy wykonać pamiątkowe tablo z warsztatów skrzypcowych w Szarlocie we własnym zakresie. Znajdują się na nim fotografie uczniów naszej tarnogórskiej szkoły, ich rodziców oraz ulubionych nauczycieli.

Nie udało się sfotografować wszystkich w tym samym czasie i dlatego niektóre zdjęcia są zrobione w cieniu a inne w słońcu. Nie udało się także sfotografować wszystkich nauczycieli. Mam jednak nadzieję, że pamiątka się spodoba.

Plik graficzny można pobrać z naszej strony i wywołać w każdym dobrym laboratorium fotograficznym.

Wszystkich, którym podoba się ta praca i mają szacunek dla poświęconego czasu proszę o cegiełkę na rzecz:

Diecezjalna Fundacja Obrony Życia
ul. Książąt Opolskich 19
45-005 Opole

Nr konta: BZ WBK I O/Opole 67 1090 2138 0000 0005 5600 0551

w tytule przelewu: “Dla ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego”

www.dfoz.pl


3 komentarze do “Pamiątka z warsztatów”

  1. Tablo jest rewelacyjne ,dziękuje za pomysł i radosc dzielenia sie ,pozdrawiam wszystkich moich uczniow tych nieobecnych na warsztatach szczegolnie i dalszych przygod sto na reszte wakacji, moze ktos przywiezie ze sobą nową skrzypcową piosenke?

  2. Pomysł i wykonanie – super!
    Podziwiam i doceniam za solidność, podbudowuje mnie fakt, że są jeszcze ludzie, którym się chce…. i można na nich polegać – DZIĘKUJĘ
    …. a warsztaty były cudowne, niech żałują Ci, którzy nie byli 🙂

  3. Tablo jest świetne. Jesteśmy pełni podziwu za pomysł i zaangażowanie. Warsztaty były super jak zawsze ( w tym roku dla nas z małym wyjątkiem 🙁 powód wiadomy obecnym). Korzystając z okazji za wszelkie dobre słowo wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy. Pozdarawiamy !!!

Dodaj komentarz