-Zaproszenie na- III Łódzkie Spotkania Dzieci Suzuki

III Łódzkie Spotkania Dzieci Suzuki
odbędą się w terminie  21-22 kwietnia 2012 r
1.    Zajęcia  poprowadzą  polscy  nauczyciele – Anna  Podhajska, Barbara  Plaza, Iwona Markowska i Michał Gawroński. Rytmikę poprowadzi  Iwona Tałałaj.
2.    Warsztaty odbędą  w  Ośrodku  Wypoczynkowo-Hotelowym  „Prząśniczka”                                w  Łodzi-Arturówku  przy  ul. Studenckiej  20/24.
3.    Opłata za udział w warsztatach wynosi  120zł za jedno dziecko, 100zł za drugie dziecko.
4.    Dla wszystkich dzieci przewidziane są lekcje grupowe, a dodatkowo:
– dla dzieci przedkurkowych -zajęcia rytmiczne, plastyka
-dla dzieci  z  I zeszytu – zajęcia  rytmiczne, plastyka
– dla dzieci  z II zeszytu – zajęcia rytmiczne, czytanie nut
– dla dzieci  z zeszytów III-V orkiestra
5.    Uprzejmie informujemy iż w naszej ofercie znajdą się również zajęcia rytmiczne dla dzieci,
które przyjeżdżają na warsztaty np. z rodzeństwem, a nie są uczestnikami Warsztatów skrzypcowych.
Koszt zajęć  20zł za jedno dziecko. Rodziców zainteresowanych ofertą prosimy o wypełnienie w formularzu zgłoszeniowym dodatkowej sekcji „dzieci na dodatkową rytmikę”
6.    Rodziców zapraszamy do udziału w lekcji dla rodziców.
7.    Rejestracja uczestników rozpocznie się w sobotę 21 kwietnia 2012r. od  godz. 9.00 .
Rozpoczęcie zajęć 21 kwietnia 2012r. o godz. 10.00
8.     Koncert  na  zakończenie  III  Łódzkich  Spotkań  Dzieci  Suzuki  odbędzie  się  w  dniu                      22 kwietnia 2012 r. w ośrodku “Prząśniczka”.
9.    W Ośrodku  Wypoczynkowo-Hotelowym  „Prząśniczka” można skorzystać z bazy hotelowo-gastronomicznej.
Ceny  noclegów  to  40 zł  od  osoby,  ceny  poszczególnych  posiłków  to:
12 zł – śniadanie,25 zł – obiad,15 zł – kolacja
Rezerwacji  noclegów  należy  dokonywać  osobiście  w  recepcji  ośrodka  pod  numerem  telefonu   0-42/659-74-44.

Kontakt  z organizatorami warsztatów

warsztatysuzuki@gmail.com