Zaproszenie na jubileusz i warsztaty zimowe Tyskiej Szkoły Suzuki.

Drodzy “Suzukowi” Przyjaciele – Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele:)

Z wielkim wzruszeniem przychodzi mi zaprosić Państwa do udziału w obchodach 10-lecia Szkoły Suzuki w Tychach. Będę zaszczycona, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu i świętować razem z nami:)
Patronat honorowy nad obchodami objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba oraz portal miastodzieci.pl

Wszelkie informacje są dostępne na naszej stronie www.szkolasuzuki.pl , ale pozwolę sobie pokrótce przedstawić plan całego przedsięwzięcia.

Spotykamy się 20 lutego ok. godz. 13.00-14.00 w Teatrze Małym w Tychach, gdzie (o godz. 17.00) odbędzie się Koncert Jubileuszowy w wykonaniu Uczniów (pod tym pojęciem rozumiem oczywiście wszystkie zgłoszone na ten dzień dzieci – zarówno skrzypków i wiolonczelistów), Absolwentów Szkoły oraz zaproszonych Nauczycieli. Koncert otworzy uroczysty polonez w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca “Tyszanie”. Gościem specjalnym wieczoru będzie Marcin Wyrostek – zwycięzca II edycji Mam Talent – wraz z zespołem, który zgodził się uświetnić nasze święto. Po Koncercie planujemy bankiet dla wszystkich gości.

21 lutego, w czwartek, zaczynamy X Tyskie Dni Suzuki (21 – 24 lutego). Zakładamy, że większość uczestników TDS  weźmie udział w Koncercie Jubileuszowym 20 lutego. Dla tych z Państwa, którzy zakładają, że jednak rozdzielą te dwie, przygotowaliśmy osobne formularze zgłoszeniowe – dostępne są one w załącznikach. I tak: formularz J przeznaczony jest dla tych z Państwa, którzy deklarują czynny udział swojego dziecka w Koncercie Jubileuszowym. Formularze A i B przeznaczone są dla uczestników X Tyskich Dni Suzuki – odpowiednio: czynnych i biernych. Formularze C i D wypełniają nauczyciele. Wszystkie formularze zawierają miejsce na zaznaczenie instrumentu – skrzypce lub wiolonczela.
Na stronie dostępne są również formularze w języku angielskim.

!!!!
Wiadomość z ostatniej chwili:

Udało się nam “dopiąć” kadrę na X TDS. Zapowiada się ona niezwykle atrakcyjnie.
Nasze zaproszenie przyjęli:
wiolonczela:
Annette Costanzi z Anglii
skrzypce:
Helen Brunner z Anglii
Koen Rens z Belgii
Jan Matthiesen z Danii
Roberto Sarno z Danii

!!!!

W ramach TDS-ów planujemy jak zwykle zajęcia grupowe, indywidualne, orkiestrę dla mniej i bardziej zaawansowanych, zajęcia plastyczne (z p. Moniką Grabowską-Pniak, www.glass-studio), taneczne (z p. Piotrem Grzesiakiem), gimnastykę korekcyjną (z 9-krotną mistrzynią Polski w kick-boxingu p. Agnieszką Ziębą (d.Janosz) ) oraz koncerty solowe uczestników.  Rodzice i Nauczyciele będą mogli spotkać się na zajęciach i wykładach z naszymi zagranicznymi gośćmi.

Catering w tym roku serwuje najbardziej znana tyska Restauracja Joker. Oto ich strona: www.joker.tyski.pl. Propozycje menu na każdy dzień znajdują się w załączniku.

Program zajęć zapowiada się bardzo atrakcyjnie, a zatem: zapraszamy:)

Liczę, że zechcą Państwo świętować z nami:)

serdecznie zapraszam
Elżbieta Węgrzyn

Dodaj komentarz