Zimowo-skrzypcowo-propozycja na ferie

ZIMOWY OBÓZ MUZYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZARLOTA 2014
Mając w pamięci niesłabnące powodzenie warsztatów muzycznych w Szarlocie, wychodząc na przeciw prośbom dzieci i sugestiom rodziców, serdecznie zapraszamy na Pierwszy Muzyczny Obóz dla dzieci i młodzieży w Szarlocie. Chcielibyśmy połączyć wypoczynek na świeżym powietrzu z radością muzykowania w gronie zaprzyjaźnionych dzieci.
W programie obozu:
min 3 godziny zajęć muzycznych (orkiestry, zespoły kameralne)
kulig ( jeśli pogoda dopisze)
ognisko
bowling
pobyt w aqua parku w Kościerzynie
wieczory filmowe
wyprawy do lasu
gry i zabawy na świeżym powietrzu (wojna na śnieżki, podchody itp)
Dzieci zamieszkają w pokojach o wysokim standardzie w  budynku hotelowym w Szarlocie.
 Tym z Państwa, którzy w Szarlocie już byli, wyżywienia reklamować nie trzeba – jest doskonałe! Pieczę nad dziećmi sprawować będą opiekunowie z uprawnieniami, od strony muzycznej zapewniamy – jak zawsze – kadrę z najwyższej półki 🙂
Garść istotnych informacji:
termin 26.01-01.02.2014 (przyjazd niedziela po południu, wyjazd w sobotę po śniadaniu)
minimalny wiek uczestników – ukończone 9 lat
poziom zaawansowania – od 4 książki (ukończona 3 książka)
koszt 990 PLN
zgłoszenia do 7 listopada
płatność do 15 listopada
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w obozie decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku nie zebrania wystarczającej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy (wpłaty zostaną zwrócone).
Anna Ingielewicz