XIV Tyskie Dni Suzuki 12-15 luty 2015 r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Tyskich Dniach Suzuki, które odbędą się w dniach od 12 do 15 lutego 2015r.

Znana już jest cała kadra XIV Tyskich Dni Suzuki. Po raz pierwszy w Polsce zagoszczą nieznani nam jeszcze skrzypkowie: Veerle Van Gorp z Belgii oraz Leif Elving ze Szwecji. Ponadto zajęcia poprowadzą: Jan Matthiesen oraz Roberto Sarno z Danii. Zajęcia z młodymi wiolonczelistami poprowadzi Chantal Darietto – Latil z Francji. Zaś z pianistami pracować będzie Jadwiga Prochota z Polski.

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty dostępny jest na stronie: http://www.szkolasuzuki.pl/szkola/tyskie-dni-suzuki/

Motywem przewodnim repertuaru dodatkowego XIV Tyskich Dni Suzuki będzie muzyka filmowa. Chcielibyśmy się poradzić, jakich utworów chętnie by Państwo wysłuchali w wykonaniu swoich pociech. Prosimy zatem o przesłanie w mailu zwrotnym trzech propozycji utworów (najlepiej w formie linku do youtube lub pliku muzycznego do odtworzenia – sam tytuł to trochę za mało:)), które Państwo lub Państwa dzieci lubią słuchać i chciałyby zagrać. Utwory oczywiście powinny stanowić ścieżkę dźwiękową z filmów, bajek itp. Najczęściej powtarzające się propozycje opracujemy na orkiestrę:)
W repertuarze solowym uczestników również może zagościć muzyka filmowa:)

Mamy dla Państwa jeszcze jedną, bardzo ważną wiadomość: zmieniamy miejsce prowadzenia zajęć warsztatowych –  XIV Tyskie Dni Suzuki odbędą się w Gimnazjum nr 3 w Tychach im. Jana Pawła II. Gimnazjum mieści się na ulicy Borowej 123 w Tychach (Żwaków, osiedle R), bardzo blisko siedziby Szkoły Suzuki 🙂

Dla tych z Państwa, którzy szukają noclegu – polecamy Hotel Piramida, z którym współpracowaliśmy podczas kilku edycji zimowych TDSów. Polecamy również mieszczące się blisko Gimnazjum Pokoje Gościnne Fantazja oraz Akuvilla. Informacje o noclegach znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej, w zakładce Tyskie Dni Suzuki. Można również skorzystać z wyszukiwarki:http://meteor-turystyka.pl/

Zapraszamy i pozdrawiamy,
Organizatorzy Tyskich Dni Suzuki

Dodaj komentarz