Warsztaty skrzypcowe -Rybna 24-26 kwiecień 2015r.

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach skrzypcowych, które odbędą się w Pałacu w Rybnej w dniach 24-26 kwietnia 2015r. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci czytających nuty. Tematem przewodnim będzie muzyka filmowa. Z uczniami będą pracować : trener  Metody Suzuki -Elżbieta Węgrzyn (Tychy) oraz nauczyciel Metody Suzuki- Michał Gawroński (Tychy). Koszt udziału w warsztatach wynosi 100zł. i obejmuje 8 zajęć( dwa w piątek po południu, cztery w sobotę, dwa w niedzielę rano). Warsztaty zakończą się koncertem w niedzielę o godz.12.00. Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnej ( piątek) u p. Elżbiety Węgrzyn w cenie 50 zł. (25 minut) . Godziny lekcji indywidualnych będą uzależnione od ilości chętnych( jeśli będzie ich b.dużo, to lekcje rozpoczną się już w godzinach rannych w piątek). Zapisy oraz wpłaty za udział w warsztatach proszę dokonywać u nauczycieli do dnia 30 marca 2015r.

UWAGA !!!  Dla dzieci z grup A i B (nie biorących udziału w warsztatach) przewidziane są dwa zajęcia grupowe w sobotę 25 kwietnia w godz.14.00-15.45. Zajęcia poprowadzą nasi zaproszeni nauczyciele – Elżbieta Węgrzyn oraz Michał Gawroński. Koszt udziału – 30zł za dwa zajęcia. Zapisy oraz wpłaty u nauczycieli.