Zaproszenie 12.04. 17.00

Witamy,

12 kwietnia startujemy z naszym nowym cyklem dla najmłodszych gości. Bajkowe Pasje to fantastyczne teatrzyki dla dzieci, połączone z rodzinną niedzielą w naszej restauracji. Inauguracją naszych Bajkowych Pasji będzie występ Teatru Bez Reszty w spektaklu “Niezwykła podróż Pirata Szprota”. Barwna muzyczna bajka, w wykonaniu zawodowych aktorów Marzeny Lamch-Łoniewskiej i Adama Łoniewskiego, opowiada o podmorskiej podróży pirata pragnącego zaspokoić zachcianki swojej chciwej żony. Bajka opowiada o miłości, wierności, własnym ideałom i ludzkiej chciwości. Spędź wyjątkowe, rodzinne popołudnie razem z nami. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami 12 kwietnia o godz. 17.00 do sali głównej restauracji Appassionata.

Bilety wstępu w cenie 20 zł do nabycia pod numerem tel. 519837657 lub restauracja@appassionata.com.pl

Rodzice i opiekunowie wstęp bezpłatny.

Pozdrawiamy serdecznie

Restauracja Appassionata