NOSPR Katowice – warto pojechać, zobaczyć i posłuchać

Zapraszam do zapoznania się z repertuarem koncertowym Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. W jednej z najpiękniejszych i najlepszych pod względem akustycznym sal koncertowych w Europie można posłuchać muzyki wykonywanej na najwyższym poziomie. Polecam koncert 9 października (piątek, godz. 19.30- nie ma wtedy lekcji grupowej ani orkiestry), kiedy oprócz muzyki symfonicznej można posłuchać muzykę skrzypcową ( szczegóły na stronie NOSPR). Bilety na koncerty w nowym sezonie można zamówić od 4 września online lub w kasie . Dodam,że bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie ,pomimo że  sala koncertowa liczy  1800 miejsc….. Zachęcam i polecam zwłaszcza starszym uczniom ( wymagana absolutnie umiejętność słuchania muzyki w ciszy) i rodzicom jako doskonały muzyczny relaks na początek weekendu…

Dodaj komentarz