Zaproszenie na warsztaty 24-25.10.2015 Izabelin/Warszawa

Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

Serdecznie zapraszamy na IV Warszawskie Dni Suzuki, które odbędą się w dniach 24-25 października 2015 r., w Izabelinie pod Warszawą. Lekcje skrzypiec poprowadzą w tym roku Anna Podhajska, Dorota Obijalska, Iwona Blacha oraz Roberto Sarno z Danii. Po raz kolejny zapraszamy także serdecznie młodych wiolonczelistów dla których lekcje poprowadzi pan Paweł Panasiuk. W ramach warsztatów przewidujemy lekcje grupowe, rytmikę oraz zajęcia plastyczne. Dodatkowo, dla chętnych rodziców zaplanowane zostały zajęcia grupowe, a dla zaawansowanych uczniów zespół kameralny. Warsztaty zakończa się koncertem finałowym.

Wszystkie zajęcia oraz koncert finałowy odbędą się w Centrum Kultury Izabelin, który mieści się przy ulicy Matejki 21 www.centrum.izabelin.pl

Start w sobotę o godzinie 930, rejestracja uczestników od godziny 830, koncert finałowy w niedzielę o godzinie 1400.

Opłata za udział w warsztatach wynosi 160 złotych (140 za każde kolejne dziecko w rodzinie). Istnieje możliwość wykupienia samych zajęć plastycznych i rytmicznych dla dzieci, które nie grają jeszcze na skrzypcach.

Prosimy o wnoszenie opłat na konto: Bartosz Henrych 80 1140 2004 0000 3402 7409 1142

W tytule wpłat prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia z dopiskiem „IV Warszawskie Dni Suzuki”.

Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2015 r.

Po tym terminie opłata będzie wynosiła 180 złotych (160 za każde kolejne dziecko w rodzinie).

 

Wypełnione i podpisane formularze prosimy przesłać mailem (warsztaty.suzuki@op.pl)

 

Na obiady zarezerwowaliśmy trzy różne miejsca, które bez problemu pomieszczą wszystkich uczestników. Posiłki będzie można wykupić samodzielnie w dniu warsztatów. Prosimy jednak o wcześniejszą deklarację chęci skorzystania z oferty. Więcej szczegółów wkrótce.

 

Zapraszamy na nasz fun page na www.facebook.com/warszawskiednisuzuki jak również na stronę naszego Stowarzyszenia gdzie znajdziecie Pństwo aktualne informacje.

 

Serdecznie zapraszamy,

Małgorzata Simon,

Bartosz Henrych

 

Kontakt:

Warsztaty.suzuki@op.pl

Małgorzata Simon      501 214 418

Dodaj komentarz