V Warszawskie Dni Suzuki 15-16.10 Izabelin /warszawa

Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

Serdecznie zapraszamy na V Warszawskie Dni Suzuki, które odbędą się w dniach 15-16 października 2016 r., w Izabelinie pod Warszawą. Lekcje skrzypiec poprowadzą w tym roku Anna Podhajska, Dorota Obijalska, Iwona Blacha oraz Juan Carlos Navarro z Hiszpanii.

Po raz kolejny zapraszamy także serdecznie młodych wiolonczelistów dla których lekcje poprowadzi pan Paweł Panasiuk. W ramach warsztatów przewidujemy lekcje grupowe, rytmikę oraz zajęcia niespodzianki. Dodatkowo, dla chętnych rodziców zaplanowane zostały zajęcia grupowe, a dla zaawansowanych uczniów zespół kameralny. Warsztaty zakończa się koncertem finałowym.

Wszystkie zajęcia oraz koncert finałowy odbędą się w Centrum Kultury Izabelin, które mieści
się przy ulicy Matejki 21 www.centrum.izabelin.pl

Start w sobotę o godzinie 9 30 , rejestracja uczestników od godziny 8 30 , koncert finałowy w niedzielę o godzinie 14 00

Na zgłoszenia czekamy do 30 września.

Jak zwykle na obiady zarezerwowaliśmy oddaloną o 600 metrów, pięknie położoną na skraju Puszczy Kampinoskiej, Gospodę Kampinówka (www.gospodakampinowka.pl) gdzie  dla uczestników naszych warsztatów dostępne będą bardzo smaczne zestawy
obiadowe. Posiłki można wykupić samodzielnie w dniu warsztatów. Prosimy jednak o wcześniejszą deklarację chęci skorzystania z oferty.

Dokładne informacje a także formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie: www.warszawskiednisuzuki.pl

Zapraszamy,

Małgorzata Simon, 501 214 418
Bartosz Henrych, 606 359 901

warsztaty.suzuki@op.pl

Dodaj komentarz