Folkowe kolędowanie 9.01.2017 -informacje

W poniedziałek 9.01.2017 spotykamy się w Domu kultury Karolinka w Radzionkowie,koncert rozpoczyna się o 18.00.Prosimy o wczesniejszy przyjazd;

1.Dzieci,które grają cały program kolędowy na godz.17.00

2.Dzieci które grają wybrane kolędy i gr A na 17.30

Gramy z zespołem ludowym,charakter tego koncertu ma pokazać dzieciom polską kulturę również poprzez strój.Jesli ktoś ma strój ludowy z jakiegoś regionu może go zaprezentować,elementy ludowe  połączone z białą bluzką,koszulą i spódnica w kwiaty,chłopcy -ciemne spodnie(raczej nie dżinsy).Dziewczynki- 2 warkocze z czerwona kokardą:) Zapraszamy też dzieci w strojach ludowych  z innych krajów,regionów skąd są Wasze korzenie 😉

Koncert ten jest biletowany również dla Rodziców, na stronie

www.karolinka.art.pl    można kupić bilety

 

Dodaj komentarz