Ważne INFORMACJE !!! gr NOSPR !!!!!

19 MAJA 2017 – PIĄTEK

17.30zbiórka w NOSPR na parterze w holu przy wejściu głównym

PRÓBA GRUPOWA- SALA WARSZTATY MUZYCZNE I piętro

próba od Ecclesa do Vivaldiego –tylko dzieci, które grają te utwory.

– wejście do Sali tylko dla uczniów i nauczycieli.

* WAŻNE! wejście do Sali możliwe tylko po zmianie obuwia ( bądź w skarpetkach)

Uwaga! Rodzice mogą poczekać na korytarzu bądź w Kawiarni Cadenza- I piętro

W piątek próba z akompaniamentem dla występów solowo-kameralnych po próbie grupowej z Panem Piotrem Kopińskim- w Sali Warsztaty Muzyczne.

20 MAJA 2017- SOBOTA

10.00-11.00 – próba z akompaniamentem P.Piotr Kopiński (soliści+ zespoły)-

sala 366 III piętro.wejście służbowe wjazd windą towarową na III piętro)

11.00-13.00 -PRÓBA GRUPOWA + ZESPOŁY i SOLIŚCI – W SALI KONCERTOWEJ:

Musimy zacząć punktualnie o 11.00 dlatego zbiórka o 10:45 szczegóły poniżej.

*Z uwagi na sprawne zorganizowanie tak dużej grupy uczestników Koncertu wchodzimy na Salę Koncertową wszyscy razem.

  • 10:45 – I TURA (uczniowie do utworów poniżej) -zbiórka w holu przy wejściu głównym –przejście do Sali Koncertowej i strojenie instrumentów. Soliści + Zespoły+ grupy do: Eccles Sonata I i II część; Szostakowicz- Duet (Prelude, Gavotte); Bach- Koncert na dwoje skrzypiec; Vivaldi -Koncert a-moll I część
  • 11.40 – II TURA ( uczniowie do utworów poniżej) – zbiórka w holu przy wejściu głównym – przejście do Sali Koncertowej i strojenie instrumentów. Bach Gawot g-moll, Schumann Grenadierzy, Menuet 1,Allegro,Kaczki,Kurki.

13.00-15.00- PRZERWA OBIADOWA- Uczniowie i rodzice mogą zakupić obiad w restauracji Cadenza na I piętrze (ograniczona liczba miejsc) albo skorzystać z pobliskich lokali gastronomicznych w Centrum miasta (np. Galeria Katowicka III piętro -10 min drogi pieszo, Silesia City Center Katowice- 10 min samochodem lub 10 min. dojazd tramwajem)

15.00-16.00- PRÓBA GENERALANA- dla Wszystkich! W DUŻEJ SALI KONCERTOWEJ-

-prośba o przebranie się podczas przerwy obiadowej i przyjście na próbę generalną już w strojach galowych !

17.00-18.00 – KONCERT- W DUŻEJ SALI KONCERTOWEJ

(* strój galowy- koncertowy -OBOWIĄZUJE STRÓJ BIAŁO-CZARNY- biała bluzka/koszula – czarna spódniczka/ spodnie ( garderoby dla dzieci- czyli pozostawienie rzeczy przed koncertem –Sala Warsztaty Muzyczne I piętro oraz Sala Rekreacyjna I piętro ) *Bardzo proszę rodziców o współpracę w utrzymaniu porządku i dyscypliny !

Dodaj komentarz