Zaproszenie dla Rodzicow i dzieci Maj 2018

Szanowni Państwo,

W tym roku nasze wiosenne muzykowanie zorganizowane jest w postaci dwóch niezależnych imprez w Częstochowie i w Tychach.

Częstochowa – Seminarium Akademii Suzuki

• grupa dla rodziców ze skrzypcami
  • wykład dla rodziców

W piątek 25 maja spotkamy się o godz: 17:00 na trzech lekcjach grupowych ugoszczeni przez Częstochowską Szkołę Suzuki.  Nowością jest grupa dla rodziców ze skrzypcami, którzy mogą się zgłosić jako uczestnicy za pomocą osobnego formularza. Pewną innowacją jest też format seminarium. Krótkie intensywne spotkanie z nauczycielami z Francji Wielkiej Brytanii i Polski, które nie musi się wiązać z wysokimi kosztami dla uczestników.
Tychy – Koncert Akademii Suzuki

• grupa przedkurkowa
  • wykład dla rodziców

Sobotę i niedzielę 26-27 maja spędzimy jak zwykle w szkole muzycznej w Tychach. Odpowiadając na Państwa prośby wypowiedziane przy okazji zeszłorocznych warsztatów zapraszam z wielką przyjemnością początkujące dzieci do grupy przedkurkowej.
Listę utworów, nad którymi będziemy pracowali, prześlę zgłoszonym uczestnikom na początku maja. Najstarsze grupy będą – podobnie jak w zeszłym roku – będą poznawały lub pogłębiały umiejętności tym razem związane z emisją dźwięku i frazowaniem.

Rejestracja uczestników:
W najbliższą niedzielę – 1 kwietnia (to nie żart!) rozpoczną się na stronie Akademii Suzuki zapisy uczestników za pomocą odrębnych formularzy. To co łączy obydwie imprezy to grono nauczycieli. Doświadczeni, pozytywni, inspirujący 🙂

Więcej informacji związanych z imprezą będzie można znaleźć na stronie Akademii Suzuki,

Michał Gawroński