Warsztaty i koncert 6.X – informacja o obiadach

Witam!
Ze względu na dużą ilość uczestników warsztatów i krótką przerwę obiadową zbieramy zamówienia na dania obiadowe. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zdążymy zjeść przed próbą do koncertu. Na miejscu będzie można od godz. 10 do koncertu zamawiać kawę, herbatę, pyszne ciasta oraz :
1. Zupa gulaszowa z pieczywem – ok.10zł
2.Zupa- krem z pieczonych pomidorów i papryki – ok.8-9zł
Kto ma ochotę zjeść na miejscu – czekamy na mailowe zgłoszenie.

Niedaleko Miejsca warsztatów znajduje się restauracja “Impresja”, gdzie można zjeść m.in.:

1.Polędwiczka wieprzowa z sosem podgrzybkowym (z ziemniakami i fasolką szparagową) – 33 zł
2. Naleśnik z nutellą (dla dzieci) – 14zł
3.Naleśnik z kurczakiem i łososiem wędzonym  – 17zł
4.Grilowany filecik z kurczaka z frytkami – 14zł
5. Łosoś grilowany z cytrusami ze szpinakiem, czarną soczewicą, jajkiem w koszulce – 36zł
(Czekamy na zamówienia)

W dzień warsztatów przy rejestracji podamy ulotki z numerem do najbliższej pizzerii Dominium i wówczas zamawiamy odpowiednio wcześniej we własnym zakresie.
Zamówienia zbieramy mailowo na adres : suzukizabrze@interia.pl
Proszę podać Imię i nazwisko zamawiającego i ilość sztuk wybranych potraw.
Katarzyna Lisek-Orkisz
Marta Matuszewska                                                                                                   Zabrzańska Szkoła Suzuki

Szkoła Suzuki