ZAPROSZENIE do Krynicy-Zdrój 25-27.10.2019

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na Jesienne Warsztaty Suzuki w Krynicy Zdroju, gdzie pierwszy raz spotkają się na warsztatach skrzypkowie i pianiści. Warsztaty skierowane są do dzieci na każdym poziomie zaawansowania ( od książki 1 do 10 ). Planujemy wyjątkowy program muzyczny i pozamuzyczny. Okazję do integracji i „pobycia razem”….może głębszej rozmowy, a może po prostu wspólnej zabawy…?
Bliższą informację na temat zaproszonej kadry i samych warsztatów znajdą Państwo poniżej w ZAPROSZENIU.

ZAPROSZENIE:

Poniżej zamieszczamy również formularz zgłoszeniowy na warsztaty, w którym znajdują się informacje dotyczące zakwaterowania i opłat. LICZYMY ŻE SPOTKAMY SIĘ TAM WSZYSCY!

Formularz rejestracyjny

DO ZOBACZENIA W KRYNICY.