AFRICAN MUSIC SCHOOL-koncert CHARYTATYWNY

Szanowni Państwo!Śląskie Szkoły Suzuki po raz kolejny zostały zaproszone do udziału w projekcie pt.„AFRICAN MUSIC SCHOOL” – pomoc na rzecz nowo powstałej Pierwszej Szkoły Muzycznej w Republice Centralnej Afryki.
Aby wesprzeć akcję zapraszamy  wszystkie Dzieci oraz ich rodziców do udziału w Koncercie Charytatywnym, który tym razem odbędzie się w formie “Afrykańskiego Karnawału”. Zabierzemy Państwa w podróż dookoła świata – Irlandia, Polska Czechy, Rosja, Ukraina, Chiny, Meksyk, Austria, RCA -grając  ich najbardziej charakterystyczne melodie . 

Miejsce – MARKOWNIA dawnej Kopalni „Ludwig” ,  Zabrze, ul. Hagera 43 Data – 15 luty 2020 r. w godzinach: 10.00 – 19.00Forma – mini warsztaty,  KONCERT, BAL KARNAWAŁOWY. Plan dnia:   10.00-13.00 – 3 lekcje grupowe dla każdej grupy  13,30-14.00–PRÓBA GENERALNA (utwór finałowy “Symfonia Afrykańska” z grupą “Bębniarzy” oraz utwory orkiestrowe)
14.00 – 15.30 – przerwa obiadowa16.00 – Koncert dla Afryki
17.00 – 19.00 Bal Karnawałowy Koszt udziału w warsztatach każdego dziecka to 30,00 zł w formie cegiełki na cel „AFRICA MUSIC SCHOOL” (Płatność u nauczyciela prowadzącego do 05.02) Koszt uczestnictwa w koncercie dla każdej osoby dorosłej 10,00 zł w formie cegiełki na cel „AFRICA MUSIC SCHOOL”Nauczyciele organizujący i prowadzący wydarzenie pracują w formie wolontariatu na wyżej wymieniony cel. Spotkajmy się i pomuzykujmy RAZEM !!! Udział biorą Szkoły Suzuki z miast: Zabrze, Tarnowskie Góry, Gliwice, Częstochowa i 

Poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje na temat projektu. www.africanmusicschool.com (https://www.tamtamitu.eu/pl/https://www.facebook.com/AfricanMusicSchool/https://www.youtube.com/channel/UCawLfOJ8NUIizNtd-jD8e8A?view_as=subscriberhttp://www.szkolasuzuki-zabrze.pl/ Z wyrazami szacunku, Śląskie Szkoły Suzuki:)

Dodaj komentarz