Składka – Rada Rodziców – propozycja.

W związku z tym, iż w tym roku szkolnym tj. 2009/2010 nie była zbierana składka na tzw.Radę Rodziców tak jak w poprzednich latach (kwota za ubiegły rok szkolny  30,00 zł za dziecko) kierujemy zapytanie do Szanownych Rodziców o opinię czy w/w składka ma być zbierana. Nasza propozycja na ten rok to 15,00 zł/ dziecko (czyli połowa zeszłorocznej) gdyż zostały nam jeszcze pieniądze z poprzedniego roku w kwocie 400,00 zł. Podkreślamy, że zebrane fundusze byłyby wykorzystane na zbliżający się koniec roku ( kwiaty od wszystkich , podobnie jak w poprzednich latach) oraz na planowaną zabawę taneczną dla dzieci na zakończenie roku szkolnego ( poczęstunek, napoje, wynajem wodzireja – rok temu był to koszt w wysokości 650,00 zł).

Prosimy pilnie o komentarze i ewentualne  propozycje.

W razie braku odzewu ze strony Rodziców w powyższej kwestii pozostałe z ubiegłego roku środki nie będą wystarczające na zorganizowanie wspomnianej  zabawy.

Ewa Markowska – skarbnik

Izabela Romowicz

7 komentarzy do “Składka – Rada Rodziców – propozycja.”

1. Jeżeli jedno dziecko to jeden głos to my oddajemy 2 głosy na tak. Takie rzeczy jak nagrody po koncertach czy zabawy czynią szkołę bardziej atrakcyjną dla naszych dzieciaków.

2. Witam!
    Jestem na TAK!
    Proszę napisać, komu to wpłacać:-)
    pozdrawim

3. Okazuje się że JASEŁKOWI RODZICE ZNOWU NAJBARDZIEJ DOPISALI 🙂
    Wszystkim którzy zabrali “głos” w powyższym wątku – serdecznie dziękuję.
    Pozostałych Rodziców Suzuki zachęcam do śmielszego udziału w naszym FORUM.
    Myślę że zasadnym będzie uznać że składka w wysokości 15 złotych od Dziecka Suzuki ZOSTAŁA JEDNOGŁOŚNIE ZAAKCEPTOWANA.
    Wpłacać można na lekcjach grupowych w piątki.
    Grupa A – Pani Małgorzacie Wesołek
    Grupa B i C – mnie tzn. Izabeli Romowicz