koncert we Wrocawiu c.d

1. Istnieje możliwość wykupienia obiadu w sobotę, do wyboru:
    • zestaw A – gulasz a’la Strogonow, kluski śląskie i soczek w cenie 12,00 zł za porcję,
    • zestaw B – pierogi ruskie 8 szt. i soczek w cenie 8,00 zł za porcję.

Obiady przygotuje p.Zofia Zacharska  z uczniami SOSW nr 11, która obsługuje uroczystości Departamentu Edukacji we Wrocławiu.

2. Organizatorzy warsztatów proponują udział w wycieczce z przewodnikiem po Wrocławiu. P. Marta Miniewicz zaproponowała wycieczki dla dzieci w grupach 10-15 osobowych. Koszt wycieczki uzależniony jest od ilości chętnych – 17-25 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Proponujemy dwa terminy – w sobotę 4.10.14 r. po warsztatach, w godz. 18.00-19.30 oraz w niedzielę 5.10.14r. po koncercie, w godz. 16.30-18.00. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą ofertą, proszę o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

Serdecznie zapraszamy do Wrocławia!

Organizator warsztatów

Anna Mulowska-Plaskota Szkoła Suzuki „Muzyczny Zakątek” w Oleśnicy, www.suzuki.olesnica.pl
sekretariat warsztatów: Izabela Śmilgiewicz – 603 618 616, warsztaty@suzuki.olesnica.pl

Wroclawski Koncert Dzieci Suzuki 2014 – informator