Zapraszamy na Wrocławski Koncert Dzieci Suzuki 4-5.10 2014

Wrocławski Koncert Dzieci Suzuki

Warsztaty dla dzieci

4-5 października 2014

1. Warsztaty są przygotowane z myślą o wspólnym występie dzieci Suzuki na Koncercie w ramach Światowych Dni Muzyki.
  2. Zajęcia poprowadzą nauczyciele: Anna Podhajska (Gdańsk), Dorota Obijalska (Olsztyn), Barbara Plaza (Tarnowskie Góry), Helen Brunner (Wielka Brytania) oraz Anna Mulowska – Plaskota (Oleśnica). Ponadto Piotr Gospodarczyk ze Szkoły Rytmu we Wrocławiu poprowadzi warsztaty bębniarskie, a Krzysztof Sarna – eksperymenty z fizyką.
  3. Warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej nr 63 przy ul. Menniczej 21-23 we Wrocławiu.
  4. Opłata za udział w warsztatach wynosi 130 zł za pierwsze dziecko i 95 zł za kolejne – przy płatności do 30.06.14r. Przy płatności po 30.06.14r. cena wynosi odpowiednio 155 zł za pierwsze dziecko i 115 zł za kolejne. Ostateczny termin płatności mija 05.09.14r. Dane do płatności znajdują się na formularzu zgłoszeniowym.
  5. Dla dzieci przewidziane są skrzypcowe lekcje grupowe, orkiestra, warsztaty bębniarskie i naukowe.
  6. W warsztatach mogą wziąć udział dzieci z rodzin – członków Stowarzyszenia Suzuki CES (Centrum Edukacji Suzuki). W przypadku braku opłaty członkowskiej należy ją uiścić u nauczyciela.
  7. W zajęciach bębniarskich może wziąć udział również rodzeństwo uczestników warsztatów. Koszt zajęć 15 zł za jedno dziecko. Rodziców zainteresowanych ofertą prosimy o wypełnienie w formularzu zgłoszeniowym sekcji „dodatkowe bębny”.
  8. Podpisane i zeskanowane formularze proszę przesyłać na adres warsztaty@suzuki.olesnica.pl
  9. Zajęcia rozpoczynają się w sobotę 4 października 2014 r. o godz. 10.00, rejestracja od godz. 9.00.
  10. Koncert w ramach Światowych Dni Muzyki odbędzie się w niedzielę 5 października 2014r. o godz. 13.30 na scenie letniej Wrocławskiego Teatru Lalek przy Placu Teatralnym 4. W przypadku niepogody koncert odbędzie się na Scenie Głównej WTL. Zakończenie koncertu ok. godz. 15.00.
  11. Na koncercie obowiązują stroje galowe (biało-czarne). Uczniów grających w orkiestrze prosimy o przywiezienie pulpitów.