Propozycja wakacyjna dla uczniów zaawansowanych !!! 23-29.07.2017

 

Drodzy Rodzice,
Dużo rozmyślaliśmy na temat naszych dorastających dzieci Suzuki pod kątem ich rozwoju i atrakcyjności projektów wakacyjnych. W wyniku rozlicznych dyskusji doszliśmy do wniosku, że atrakcyjną formą byłoby położenie akcentu na orkiestrę i różnego rodzaju muzykę kameralną. Myśleliśmy już od dawna o projekcie „Europejskiej orkiestry Suzuki”
i propozycja na lato 2017 byłaby pewnego rodzaju początkiem. Wiemy, że dla wielu Rodziców pogodzenie urlopu z wyjazdami na warsztaty Suzuki czasami jest trudne. Stąd też nasza propozycja:
  • Termin Orkiestrowych Warsztatów Suzuki to 23-29.lipca. Koncert końcowy przewidujemy na sobotę 29. lipca wczesnym popołudniem – już bez powrotu do Szarloty, za to z pełnym programem zajęć w piątek.
  • Projekt jest adresowany do uczniów grających na skrzypcach, altówce i wiolonczeli, o stopniu zaawansowania od 4 zeszytu wzwyż.
    Przewidujemy również zajęcia dla młodszego rodzeństwa uczestników warsztatów orkiestrowych w formule: lekcje grupowe, lekcje indywidualne,  lekcje czytania nut.
  • Swoją obecność na warsztatach potwierdzili wysokiej klasy pedagodzy z Europy.
  • Zachęcamy Rodziców do tworzenia grup dzieci, które przyjadą pod opieką jednego, znajomego rodzica.
  • Oferta ta zostanie skierowana do dzieci ze szkół Suzuki w Polsce, Islandii, Danii, Belgii oraz Włoch. Ilość miejsc jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Formularz zostanie wysłany jeszcze w grudniu.
  • Dla uczniów którzy woleliby formułę warsztatów znaną z poprzednich lat rozszerzoną o flety i wiolonczelę rezerwujemy wstępnie termin tydzień wcześniej (Warsztaty „Szarlotka”). Jedynie w przypadku nie wypełnienia ośrodka chętnymi na Orkiestrowe Warsztaty, w styczniu uruchomione zostaną zgłoszenia dla wszystkich.
Jesteśmy pewni, że projekt będzie bardzo dużą inspiracją dla naszych dzieci !
Formularz zgłoszeniowy pojawi się na stronie Instytutu Suzuki:
 
Pozdrawiam serdecznie w imieniu zespołu organizacyjnego,
Anna Podhajska

Dodaj komentarz