Warsztaty lato 2017-karta zgłoszeniowa dostępna na www.instytutsuzuki.pl

orkiestrowe Warsztaty Suzuki „Szarlota 2017”

odbędą się w terminie 23 – 29.07.2017r.

Warsztaty orkiestrowe adresowane są do uczniów grających na skrzypcach i wiolonczeli (o stopniu zaawansowania od 4 zeszytu wzwyż) oraz altówce (od 6 zeszytu wzwyż). Zachęcamy Rodziców do tworzenia grup starszych dzieci, które przyjadą pod opieką jednego, znajomego rodzica /opiekuna.

Pod koniec stycznia zostaną również uruchomione zgłoszenia dla uczestników poniżej 4 zeszytu – ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenie młodszego rodzeństwa uczestników warsztatów orkiestrowych będzie możliwe już w grudniu, przy okazji wypełnienia formularza dla uczestnika orkiestrowego.

Dla uczniów grających na skrzypcach, którzy woleliby formułę warsztatów znaną z poprzednich lat rezerwujemy wstępnie termin tydzień wcześniej (Warsztaty „Szarlotka”, na które nabór rozpocznie się pod koniec stycznia 2017).

Swoją obecność na warsztatach potwierdzili wysokiej klasy pedagodzy z Europy – jesteśmy pewni, że będzie to wyjątkowy tydzień pełen inspiracji!

 

Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona. Uczestnicy przyjmowani są według kolejności zgłoszeń. O ewentualnym braku miejsca w grupie informowani są Państwo e-mailem i zgłoszenie takie trafia na listę rezerwową.

Przypominamy, że mail, który przychodzi bezpośrednio po wypełnieniu formularza jest jedynym potwierdzeniem zgłoszenia (informacja o tym pojawia się na ekranie komputera bezpośrednio po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego).

Zapraszamy również na naszą Facebookową grupę:)

Jest to grupa tematyczna naszych Warsztatów, gdzie również (oprócz strony internetowej) są umieszczane bieżące informacje związane z organizacją. Mamy nadzieję, że dzięki temu informacje dotyczące Warsztatów Szarlotka i Szarlota dotrą do większej ilości zainteresowanych.

Zapraszamy na stronę grupy:

https://www.facebook.com/groups/szarlota/

 

Wzorem lat ubiegłych, żeby formularz zgłoszeniowy na warsztaty orkiestrowe Szarlota był ważny, wymagana będzie wpłata zadatku w wysokości 150zł za każdego uczestnika warsztatów (dotyczy to również mniej zaawansowanego rodzeństwa uczestnika warsztatów, którego zgłoszenie wysyłamy w jednym formularzu zgłoszeniowym) oraz załączenia bankowego potwierdzenia tej wpłaty do formularza zgłoszeniowego online, więc nie będzie możliwości przesłania formularza bez tej wpłaty (prosimy pamiętać, że zrzut z ekranu nie jest potwierdzeniem wpłaty).

Prosimy pamiętać, że niektóre banki potrzebują nawet dwóch dni roboczych żeby wygenerować potwierdzenie wpłaty, więc jeśli chcemy wypełnić zgłoszenie w sobotę, to przelewu należy dokonać odpowiednio wcześniej.

 

Wpłaty dokonywać można na podany niżej numer konta z dopiskiem:

FUNDACJA EDUKACJI MUZYCZNEJ

PKO BP: 69 1020 1912 0000 9102 0086 2870

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka – Warsztaty Orkiestrowe Szarlota 2017 – zadatek

 

1. Dzienny plan warsztatów:

Grupa I ( I zeszyt od 2 do 12 utworu)

– 2 lekcje grupowe

– 1 lekcja rytmiki

– 1 lekcja tańca

Grupa II ( I zeszyt od utworu 13 do końca III zeszytu)

– 2 lekcje grupowe

– 1 lekcja tańca

– 1 lekcja czytania nut

– Opcjonalnie max. 2 lekcje indywidualne 20 min. w trakcie trwania warsztatów

Grupa III ( Uczestnicy od IV zeszytu w górę )

– codzienne próby orkiestry – program rozszerzony obejmujący próby całościowe i sekcyjne (nuty uczestnicy otrzymają e-mailem najpóźniej w maju 2017r.)

– codzienne próby zespołów kameralnych i/lub zajęcia grupowe (dostosowane do stopnia zaawansowania)

– Opcjonalnie max. 3 lekcje indywidualne 30 min. lub max. 3 lekcje masterclass 45 min. w trakcie trwania warsztatów

2. Dodatkowe informacje:

– Koncert finałowy odbędzie się w Gdańsku w sobotę 29.07.2017r około godz. 13:00

– Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla uczniów, którzy aktualnie są uczniami licencjonowanych nauczycieli Suzuki, oraz są członkami CES.

– Termin nadsyłania zgłoszeń na warsztaty upływa z dniem 15.03.2017r. Niedokonanie całości opłaty za warsztaty do 20.03 jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w warsztatach.

– Rejestracja w czasie której uczestnicy otrzymają plany warsztatów oraz identyfikatory rozpocznie się 23.07 o godz. 15:00 i potrwa do godz.20:00.

– Prosimy aby dzieci na koncercie ubrane były na czarno lub czarno-biało.

– Uczestników grających w orkiestrach prosimy o przywiezienie pulpitów do nut.

– Informacje o zakwaterowaniu

 

Dodaj komentarz