Koncert charytatywny Zabrze 15 luty

Drodzy Rodzice !

15 lutego spotykamy się by zagrać koncert charytatywny i wesprzeć budowę szkoły muzycznej w Republice Centralnej Afryki.

Podajemy informację na temat organizacji dnia.  Poniżej znajduje się rozkład zajęć.
Sale nr 1, 2, 3 znajdują się w budynku biurowym przy ulicy Hagera 41 natomiast sala koncertowa znajduje się nieco dalej od ulicy.

Prosimy o przybycie w ok godz.9.40. W holu głównym będziemy kierować  dzieci na próby do poszczególnych sal. O godz. 9.50 chcemy rozpocząć strojenie instrumentów.

Planowane zakończenie prób jest na godzinę 13:30 będzie zatem czas by przed koncertem pojechać na obiad, lub zamówić jedzenie na salę. Na miejscu będą pyszności od p. Dariusza (restauracja KarmaMa w Rudzie Śląskiej)-tak jak w ubiegłym roku – ciasta, ciepłe napoje oraz zupa.

Prosimy o zabranie – kto posiada – pulpitów. UWAGA – PODPISANYCH!

Prosimy aby w miarę możliwości ułożyć i skleić nuty w kolejności koncertowej (w formie zeszytu), żeby nie tracić czasu na szukanie podczas koncertu.

Dzieci występują  w strojach karnawałowych – pełna dowolność. Dla tych, którzy nie chcą się przebierać – wystarczy jakiś kolorowy dodatek.

Po koncercie odbędzie się bal karnawałowy dla WSZYSTKICH dzieci. Pani Animatorka, która będzie prowadzić imprezę prosiła aby dzieci poniżej 6 roku życia bawiły się pod okiem rodzica.
Przekąski i napoje podczas balu zapewniają Rodzice.

W czasie trwania imprezy będziemy rozprowadzać płyty nagrane przez dzieci z Republiki Centralnej Afryki – dla których budujemy szkołę muzyczną (bardzo polecamy – jest na wysokim poziomie artystycznym a przede wszystkim bardzo radośnie:)

Podczas koncertu a wcześniej na próbach towarzyszyć nam będzie grupa bębniarzy (ok 14 osób) grających na różnych instrumentach perkusyjnych. Specjalizują się oni w rytmach afrykańskich więc mamy nadzieję na wyjątkowe wspólne widowisko:) Jeśli ktoś z Państwa gra na bębnach i ma ochotę dołączyć – będzie nam bardzo miło.

Koszt udziału każdego dziecka w zajęciach to 30 zł – płatne do 7 lutego u nauczyciela prowadzącego.
Dodatkowo można zgłosić rodzeństwo nie grające do udziału zajęciach rytmicznych – koszt 10 zł.

wink

Koszt wejściówki – cegiełki to 10 zł od osoby – można wcześniej zapłacić j.w u swojego nauczyciela lub bezpośrednio przed koncertem.

Cała kwota uzbierana z zajęć/prób zostanie przekazana na konto African Music School. Wszyscy nauczyciele pracują w formie wolontariatu.

ps. w wolnej chwili liczymy na Waszą pomoc w pompowaniu balonów

ROZKŁAD ZAJĘĆ

9:40 przyjazd    9:50 strojenie     10:00  START

Grupy skrzypiec – poziom zaawansowania:

A –  dzieci przedkurkowe i kurkowe

B – od etiudy

C1  i C2 – od II książki

sala Koncertowa Sala 1 – I Piętro   Sala 2- II Piętro   Sala 3 -II Piętro
  10:00 – 10:45 cello 10:00 – 10:45 C1 10:00 – 10:45 C2 10:00 – 10:45 A( + rodzeństwo
  Cały program 1. El Jarobe 2.Cucaracha 3.Wstęp do symfonii
11.Wiązanka polska
12.Irlandzka