V Tyskie Dni Suzuki 5 – 10 lipca 2010 w Milówce.

Oto treść listu otrzymanego od tyskiej Szkoły Suzuki, która po raz drugi organizuje warsztaty letnie w Milówce. Chętnych do uczestnictwa odsyłamy po formularze zgłoszeniowe na stronę www.szkolasuzuki.pl

Szanowni Państwo,
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu spokoju, radości oraz wielu miłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie.
W tym roku zaprosiliśmy fantastycznych wykładowców z Belgii i Niemiec – Koena Rensa i Harriett Schickentanz. Zajęcia zapowiadają się niezwykle interesująco i przyjemnie:) Podobnie jak w ub. roku w organizację TDS włączy się Fundacja Braci Golec, za co jesteśmy Im niezwykle wdzięczni.
Korzystając z okazji pragniemy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji Braci Golec. Wszelkie informacje znajdują się na stronie Fundacji i naszej Szkoły. Wystarczy na formularzu zeznania podatkowego wpisać numer KRS: 0000175069.
Fundacja ma status organizacji pożytku publicznego. Dzięki naszej pomocy może się rozwijać i umożliwia kształcenie muzyczne dzieci i młodzieży na Podbeskidziu. Na początku 2010 roku Fundacja otworzyła nowy oddział swojego Ogniska Artystycznego w Łodygowicach. Gratulujemy:)
Pozdrawiamy świątecznie:)
Szkoła Suzuki

@@@@@@@@@@@@@@@

Elzbieta Wegrzyn
Szkola Suzuki
al. Pilsudskiego 66/14
43-100 Tychy
NIP: 684-134-72-60
tel./fax (+4832) 7802000
+48 501 21 44 00

www.szkolasuzuki.pl www.suzukischool.pl

Dodaj komentarz