Konferencja o ojcostwie

Gorąco zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowej konferencji o ojcostwie organizowanej przez Domowy Kościół w ramach Metropolitarnego Święta Rodziny 2010. (http://www.swieto-rodziny.pl/index.html)

Zaproszeni są interesujący prelegenci, którzy potrafią we wspaniały sposób przekazać swoją wiedzę i zainspirować nas do bycia dobrym ojcem.

Konferencja jest bezpłatna, wśród gości zaproszone są władze miasta p. Prezydent, posłowie i radni oraz duchowieństwo.

Koniecznie zaproście rodzinę, przyjaciół i znajomych.

Plakat w formacie PDF: Jak być dobrym ojcem – Konferencja w Zabrzu

Sala jest na 200 osób sprawmy żeby nie była pusta !!!

Data: 22 maja 2010 sobota godz. 10.00 – 13.00
Miejsce: Aula AWF Hala Pogoń ul. Wolności 406 w Zabrzu


Wstęp wolny!!!


Prelegenci:

  • dr Tomasz Kosiek – adiunkt na Politechnice Śląskiej w Katedrze Stosowanych Nauk Społecznych,, absolwent AGH w Krakowie i KUL-u, trener inicjatywy tato.net, wieloletni animator ruchów odnowy w Kościele katolickim, przewodnik pielgrzymek do Ziemi Świętej, z żoną Iwoną są rodzicami pięciorga dzieci.
  • dr Henryk Wieja – lekarz, założyciel Ośrodka Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej w Ustroniu. Z pasją promuje zdrowy styl życia, którego integralną częścią jest relacja z Bogiem. Jest autorem książek: “Tajemnice pełnego zdrowia”, “Moc błogosławieństwa ojca”. Regularnie publikuje w kwartalniku “Nasze Inspiracje”. Wspólnie z żoną założył Chrześcijańską Fundację “Życie i Misja” w Ustroniu, w ramach której prowadzi wykłady i szkolenia na temat małżeństwa, silnej rodziny i skutecznej pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Zapraszamy

Dodaj komentarz