Zaproszenie do Warszawy 18-19.10.2014

Drodzy Rodzice i nauczyciele,

Serdecznie zapraszamy na III Warszawskie Dni Suzuki, które odbędą się w dniach 18-19 października 2014 r., w Izabelinie pod Warszawą. Lekcje skrzypiec poprowadzą w tym roku Anna Podhajska, Elżbieta Węgrzyn, Dorota Obijalska oraz Roberto Sarno z Danii. Po raz pierwszy zapraszamy także serdecznie młodych wiolonczelistów dla których lekcje poprowadzi pan Paweł Panasiuk. W ramach warsztatów przewidujemy lekcje grupowe, rytmikę oraz zajęcia plastyczne. Dodatkowo, dla chętnych rodziców zaplanowane zostały zajęcia grupowe, a dla zaawansowanych uczniów zespół kameralny. Warsztaty zakończa się koncertem finałowym.

Wszystkie zajęcia oraz koncert finałowy odbędą się w Centrum Kultury Izabelin, który mieści się przy ulicy Matejki 21 www.centrum.izabelin.pl

Start w sobotę o godzinie 930, rejestracja uczestników od godziny 830, koncert finałowy w niedzielę o godzinie 1400.

Opłata za udział w warsztatach wynosi 150 złotych (130 za każde kolejne dziecko w rodzinie). Istnieje możliwość wykupienia samych zajęć plastycznych i rytmicznych dla dzieci, które nie grają jeszcze na skrzypcach.

Prosimy o wnoszenie opłat na konto: Bartosz Henrych 80 1140 2004 0000 3402 7409 1142

W tytule wpłat prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia z dopiskiem „III Warszawskie Dni Suzuki”.

Na zgłoszenia czekamy do 5 października 2014 r.

Po tym terminie opłata będzie wynosiła 170 złotych (130 za każde kolejne dziecko w rodzinie).

Wypełnione i podpisane formularze prosimy przesłać mailem (warsztaty.suzuki@op.pl) lub pocztą na adres: Małgorzata Simon, ul. Paderewskiego 41, 05-092 Łomianki.

Na obiady zarezerwowaliśmy oddaloną o 600 metrów, pięknie położoną na skraju Puszczy Kampinoskiej, Gospodę Kampinówka (www.gospodakampinowka.pl) gdzie w cenie 17 złotych dla rodziców oraz 14 złotych dla dzieci dostępne będą bardzo smaczne zestawy obiadowe. Posiłki można wykupić samodzielnie w dniu warsztatów. Prosimy jednak o wcześniejszą deklaracje chęci skorzystania z oferty.

Zapraszamy,

Małgorzata Simon, Bartosz Henrych

Kontakt:  Warsztaty.suzuki@op.pl  

Małgorzata Simon      501 214 418

Bartosz Henrych         606 359 901

 

Dodaj komentarz