Zapraszamy do Rybnej 23.10 godz 11.00


23 października, niedziela, godzina 11.00, wstęp wolny
Rybna Dzieciom – “Muzyka Franciszka Schuberta”
Koncert w wykonaniu Kwartetu Akademos połączony z warsztatami plastycznymi i muzycznymi w ramach projektu “Schubert i Mandelsztam – moje pieśni na zawsze zachowaj – postscriptum” dofinansowanego przez Województwo Śląskie.

Czy warto słuchać i uczyć się muzyki? Co daje gra na instrumencie? Skąd biorą się muzyczne pasje? Jak wyglądałby świat bez dźwięków niosących radość i pocieszenie, zadumę i energię? Spotkanie z piękną muzyką i opowieść o życiu Schuberta –  jednego z najbardziej utalentowanych kompozytorów na świecie;  wspólne wyklejanie jego portretu oraz  możliwość spróbowania gry na instrumentach  – to wszystko  podczas najbliższego koncertu Kwartetu Akademos oraz towarzyszących mu warsztatów plastycznych i muzycznych w Pałacu w Rybnej – 23 października o godz.11.00 w ramach projektu “Schubert i Mandelsztam – moje pieśni na zawsze zachowaj – postscriptum” dofinansowanego przez Województwo Śląskie.
Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz