Koncert Dzieci -dzieciom 3 .06 Atelier Zamku w Starych Tarnowicach

 

Zapraszamy wszystkie Suzukowe dzieci na koncert, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca w Atelier( dawna stodoła) Zamku w Starych Tarnowicach o godz.17.00. Zagramy następujący program:

 1. J.S.Bach-Koncert podwójny d-moll
 2. A.Vivaldi-Koncert a-moll cz.1
 3. A.Dworzak-Humoreska
 4. J.S.Bach- Gawot g-moll
 5. R.Schumann-Dwóch Grenadierów
 6. J.Brahms-Walc
 7. G.Haendel- Chorus (1)
 8. J.S.Bach-Menuet1
 9. Allegro
 10. A ja sobie
 11. Mam małą lalkę
 12. Kaczki
 13. Zostań tu
 14. Taniec węgierski
 15. Wariacje  + Kurki
 16. Piosenka kowbojska ( Drugi gra)

W programie   również   występy zespołów kameralnych ,orkiestry Suzukowej oraz zaproszonych gości.Zgodnie z tym co zapowiadałam na ostatnich zajęciach grupowych w czasie koncertu będziemy zbierać nieużywane przybory do pisania (ołówki, twarde ołówkowe kredki ,jednorazowe długopisy,jak najbardziej mogą być długopisy reklamowe) .Przedmioty te poprzez  grupę młodzieży z LO im.J.Słowackiego z Chorzowa ,wyjeżdżającej  latem na 6 tygodni do Indii  , przekażemy ubogim dzieciom z tego kraju.Myślę,że to będzie piękny gest naszych dzieci dla innych dzieci,żyjących bardzo często poniżej granicy ubóstwa  .  Pozdrawiam . 🙂

Dodaj komentarz