Zaproszenie na konkurs muzykujące rodziny maj 2018

Konkurs skierowany jest do rodzin,organizatorem jest stowarzyszenie Dziedzictwo

Konkurs adresowany jest do rodzin (niekoniecznie w najbliższym stopniu pokrewieństwa) miasta i powiatu  tarnogórskiego, dla których muzyka jest pasją, sposobem na spędzanie wolnego czasu, elementem integrującym rodziny, którzy chętnie śpiewają na chwałę Bogu.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie drogą mailową do organizatora wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 10 maja 2018 r. na adres: s.dziedzictwo@gmail.com

Rodzina, która zgłosi się do konkursu, powinna zaprezentować utwory dwa religijne o charakterze uwielbieniowym, maryjnym, dziękczynnym, itp w wersji wokalnej, wokalno – instrumentalnej bądź instrumentalnej.

Podczas prezentacji mile widziana będzie muzyka „na żywo” – rodzina może muzykować samodzielnie, grając na wybranych przez siebie instrumentach, które musi zorganizować sobie sama. Ewentualnie może korzystać z gotowych podkładów muzycznych, tzw pół playbacków. Czas występu łącznie z przygotowaniem technicznym nie powinien przekroczyć 15 minut.

Przesłuchania konkursowe będą odbywać się 19 maja 2018 r. o godzinie 15.00

w starym Kościele Św. Marcina w Starych Tarnowicach ul. Niedziałkowskiego 2 .

Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas III Koncertu Uwielbienia JEGO MOC, który odbędzie się w Boże Ciało na rynku tarnogórskim w dniu 31 maja, gdzie laureaci zaprezentują swoje utwory, o czym zostaną powiadomieni wcześniej telefonicznie.

 

Podczas przesłuchań organizatorzy zapewniają nagłośnienie i obsługę techniczną, odtwarzacz CD. Przewidziany jest słodki poczęstunek oraz atrakcyjne nagrody wręczane podczas finału.

Zainteresowane rodziny prosze o kontakt ze mną

B.Plaza 601522295

 

Dodaj komentarz