Warsztaty Dojo czerwiec 2018

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością udostępniamy Państwu formularz zgłoszeniowy IV Kameralnych  Warsztatów Suzuki “Dojo-Stara Wieś 2018”. W tym roku odbędą się one w dniach 15-17 czerwca 2018r. Udało się nam zaprosić kadrę, która w naszym odczuciu może niezwykle zainspirować dzieci. Obok nauczycieli z Polski  przyjadą Yoko Hoshino, Koen Rens, Maria Podhajska. Wierzymy, że ich umiejętności i osobowość na długo pozostaną w pamięci dzieci oraz rodziców.

Tegoroczna edycja warsztatów “Dojo-Stara Wieś” jest przeznaczona dla dzieci z poziomu zaawansowania od II Książki wzwyż.

Program warsztatów będzie obejmował zajęcia grupowe, zajęcia z muzyki kameralnej w grupach, lekcje indywidualne dla dzieci od ksiażki 5-ej i atrakcje związane z kulturą japońską. Dzieci z  4-ej książki będą miały możliwość wykupienia zajęć indywidualnych, jeśli uda się czasowo ułożyć zajęcia nauczycieli.

Pragniemy również poinformować, że ilość miejsc noclegowych w kompleksie “Dojo” jest ograniczona, a oferta noclegów poza ośrodkiem uboga. O przyjęciu zgłoszeń będzie decydować kolejność. Zachęcamy Państwa również do skorzystania z opcji : dziecko jedzie na warsztaty w zorganizowanej grupie z opiekunem. Prosimy o niezwlekanie z decyzją.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 5-go maja 2018. Po tym terminie zmienia się kwota uczestnictwa w warsztatach. Prosimy o uregulowanie pełnej kwoty za pobyt i wyżywienie do dnia 10-go maja 2018.

Zadatek na poczet warsztatów należy wpłacić na podane konto w formularzu od razu po jego wypełnieniu. Zaksięgowanie powyższej opłaty lub wysłanie potwierdzenia przelewu droga mailową warunkuje rezerwacje miejsca na warsztatach.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do wypełniania formularzy, Magda i Marcin Türschmid.

Bezpośredni link:

https://form.jotformeu.com/80542253195354

Magdalena Krzyżak- Türschmid

Krakowska Szkoła Suzuki

magda.violin@wp.pl

www.suzukikrakow.pl

504 173 887

Dodaj komentarz