Zaproszenie dla Ojców

„MIŁOŚĆ & SZACUNEK” – Edycja Wiosenna

Dlaczego właśnie te dwie wartości będą tematem wiodącym edycji wiosennej Forum Tato.Net?

Miłość i szacunek to wartości  centralne w budowaniu każdej międzyosobowej  więzi.

Już 6 kwietnia b.r. setki ojców z całej Polski  zgromadzą się w jednym miejscu w Zabrzu, aby wymienić się doświadczeniami i zdobywać praktyczną wiedzę na temat okazywania (pielęgnowania) miłości i szacunku w rodzinie.

Dzisiaj to co istotne tak często jest podważane. Niejeden tata zastanawia się, dlaczego dzieci niekiedy traktują go lekceważąco, dlaczego jego ojcowski autorytet gaśnie, dlaczego kiedyś mocna więź małżeńska osłabła.

Co robić, aby relacje w rodzinie oparte były na miłości i szacunku? Jak wychowywać dzieci w czasach cyberprzemocy i hejtu? Jak mężczyzna, ojciec powinien lepiej dbać o własny rozwój? Jak być lepszym ojcem?

Na te oraz wiele innych ważnych pytań będziemy wspólnie szukać odpowiedzi podczas ojcowskiego wydarzenia roku.

Informacje i zapisy na stroniewww.forum.tato.net

 

Film promujący forum

https://youtu.be/zALdZbSeHuE

Dodaj komentarz