Zaproszenie do Rybnej 19.05 godz 12.00

Szanowni Państwo,
w najbliższym czasie cztery koncerty w Pałacu w Rybnej, serdecznie zapraszamy!
“Moja matka gęś” w cyklu Rybna Dzieciom oraz “”Kilka niesamowitych opowieści – jakiej muzyki mogli słuchać Denys Finch Hatton i Karen Blixen na farmie u stóp Gór Ngong” to tytuły koncertów, które czekają na Państwa 19 maja w Pałacu w Rybnej. Pierwszy – w samo południe, dla rodzin z dziećmi, drugi o 18.00 w ramach cyklu “Opowieści muzyczne” (dofinansowanego przez Gminę Tarnowskie Góry i z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego). Arcydzieła Schuberta, Ravela, Chopina; muzyka i opowieści, których sens i głębia nigdy nie przemija. Znakomite, zaangażowane i utytułowane wykonawczynie: Agnieszka Kozło i Katarzyna Ewa Sokołowska – laureatki Fryderyka 2016 oraz nominacji do tej nagrody w roku 2018 w dwóch kategoriach: Album roku – muzyka kameralna oraz Najwybitniejsze nagranie muzyki polskiej. Zapraszamy!
19.05 (niedziela), godz. 12.00, wstęp 5 zł

Cykl koncertowy Rybna Dzieciom (koncert 3/10):”Moja matka gęś”
Ravel Piano Duo: Agnieszka Kozło – fortepian i Katarzyna Ewa Sokołowska – fortepian
Bilety w cenie 5 zł można zarezerwować pod numerem tel 32 284 18 37 lub zakupić w recepcji Pałacu. Miejsca są numerowane. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty niedzielnych obiadów rodzinnych w cenie 35 zł osoba dorosła, 25 zł dziecko.Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna rezerwacja: 32 284 18 37.