Zaproszenie na jesienne warsztaty

default.jpg
VIII WARSZAWSKIE DNI SUZUKI
Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Serdecznie zapraszamy na VIII Warszawskie Dni Suzuki zaplanowane na dni 5 – 6 października. Podobnie jak w ubiegłych latach, zajęcia warsztatowe odbędą się w Centrum Kultury Izabelin, w Izabelinie pod Warszawą. Miło nam poinformować, że zaproszenie do poprowadzenia zajęć instrumentalnych przyjęły w tym roku panie Dorota Obijalska, Magdalena Krzyżak – Türschmid oraz Iwona Blacha. Będzie też gość specjalny, który poprowadzi zajęcia z naszymi skrzypkami…  Wiolonczele pracować będą pod okiem pana Pawła Panasiuka.

Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych z naszym gościem specjalnym, które ze względów organizacyjnych zaplanowaliśmy również w przeddzień rozpoczęcia warsztatów, czyli w piątek 4 października, od godzin południowych, w Warszawie. Z powodu ograniczonego czasu o możliwości zarezerwowania lekcji decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz preferowana godzina spotkania.

Zajęcia odbędą się w Centrum Kultury Izabelin, które mieści się przy ulicy Matejki 21 www.centrum.izabelin.pl

Koncert finałowy odbędzie się w sali koncertowej Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego, oddalonego 5 minut drogi od Centrum Kultury przy ul. Tetmajera 38

Start w sobotę o godzinie 9.30 , rejestracja uczestników od godziny 8.30 , koncert finałowy w niedzielę o godzinie 14.00

Na zgłoszenia czekamy do 15 września.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.warszawskiednisuzuki.pl jak również strony Warszawskie Dni Suzuki na fb, gdzie już za chwilę będą dostępne informacje o noclegach i obiadach.

 

Zapraszamy,

Małgorzata Simon, 501 214 418
Bartosz Henrych, 606 359 901

warsztaty.suzuki@op.pl

Dodaj komentarz