. Krakowskie Dni Suzuki 2020 – zapraszamy!

Szanowni Państwo! Jak co roku z wielką radością zapraszamy na kolejną edycję  Krakowskich Dni Suzuki, która odbędzie się od  10-12 stycznia 2020r. Po raz piąty spotkamy się w centrum Krakowa. Będziemy wspólnie muzykować, a niespodzianek i doznań artystycznych będzie pod dostatkiem.  Sceneria Starego Miasta, które będziemy mieli na wyciągnięcie ręki dzięki gościnności Uniwersytetu Papieskiego, na pewno doda uroku i niezapomnianej atmosfery oraz inspiracji do twórczej pracy. Nie zabraknie nowych gości wśród nauczycieli. Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli między innymi:  Dan Dery – uczeń samego S. Suzuki oraz absolwent Juliard School of Music w Nowym Jorku, obecnie mieszkający i uczący w Szwajcarii. Ulubienica młodszych dzieci  Tereza Shmerling z Estonii. Gościem specjalnym będzie również pani  Aleksandra Szwedowska-Belica, znakomity nauczyciel i pedagog gry skrzypcowej, absolwentka prof. Bartosza Bryły i legendarnej prof. Wandy Wiłkomirskiej. Już w tym tygodniu więcej informacji i formularz zgłoszeniowy. Obserwujcie naszą stronę i rezerwujcie termin w styczniu! Zapraszamy serdecznie! Magdalena i Marcin Türschmid. 

Dodaj komentarz