Koncert kolędowy 15.12 niedziela Rynek TG-jarmark Świąteczny

Spotykamy się o godz.15.30 ,stroimy instrumenty.Ubieramy sie ciepło i wygodnie (w domu sprawdzamy ubiór i mozliwosc w nim gry na instr.) dzieci z gr A ubierają jakieś elementy świąteczne ,starsze dzieci dowolnie, program :

1.Pada śnieg ,2.A wczora z wieczora 3.Przylecieli Aniolkowie 4.Dzisiaj w Betlajem 5.Dudka -ŚPIEWAJĄ RODZICE wszystkich grup -po tej kolędzie schodza dzieci grA i zostają tylko dzieci grające z palcami !!!!

6.Anioł pasterzom mówił 7.Lulajże Jezuniu 8.Gdy się Chrystus rodzi 9.Narodził się Jezus Chrystus 10.Pójdzmy wszyscy 11.Przybiezeli do Betlejem 12.Pójdziemy bracia 13.Wśród nocnej ciszy 14.Gdy śliczna Panna 15.Z narodzenia Pana

Od kolędy nr 6 kazde dziecko gra w grupie te kolędy ,które dobrze zna i umie grac melodie (lewa ręka) ,jeśli umie jedną ,dwie to po nich schodzi do rodzica.W razie wątpliwosci prosze pytać nauczyciela:)

Do zobczenia !

s

3

Dodaj komentarz