Warsztaty Suzuki dla najmłodszych 16-18.03

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszych tego rodzaju warsztatach w Polsce, przeznaczonych dla najmłodszych uczniów szkół Suzuki pt. SUZUKI BABY’S BEST START, odbywających się w dniach 16-18 marca br. w Pałacu Donnersmarcków – Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.

Celem warsztatów jest przybliżenie Państwu w sposób jak najlepszy czym jest Metoda Języka Ojczystego. ściśle związana z niepowtarzalną filozofią „Karmieni Miłością” autorstwa dra Schinichi Suzukiego, a to wszystko za sprawą znakomitych, doświadczonych trenerów tj.: Anna Podhajska (Instytut Suzuki w Gdańsku), Peter Nys (Belgia), Maria Michalska (Warszawa) oraz Barbara Plaza (Tarnowskie Góry).

Dodatkowo zajęcia rytmiczne poprowadzi Anna Kapka (Instytut Suzuki w Gdańsku), a na zajęciach stymulujących wszechstronny rozwój dziecka uczestnicy będą mogli spotkać się z psychologiem terapeutycznym – Julią Knapik.

W programie zajęć również bajki muzyczne opowiadane przez naszch gości: Aleksandra Tomczyka – muzyka, nauczyciela Metodą Gordona (Kraków) oraz Dominikę Kierpiec-Kontny – „Śląską Bajarkę”, animatorkę, wokalistkę i wiolonczelistkę w jednej osobie.

Rodziców dzieci natomiast zapraszamy na szereg wykładów, mających na celu pomóc w codziennym ćwiczeniu i zwiększyć świadomośc roli Nauczyciela-Rodzica w Metodzie Suzuki.

link do formularza zgłoszeniowego.

>> Formularz zgłoszeniowy <<

Czekamy na Państwa!

Małgorzata Malke, +48 602 139 416,

Zabrzańska Szkoła Suzuki

Dodaj komentarz